Kontakta LEAD

LEAD Linköping


Mjärdevi Science Park
Teknikringen 7
583 30 Linköping

TEL +46 13 21 01 10
info@lead.se

LEAD Norrköping


Norrköping Science Park
Laxholmstorget 3
602 21 Norrköping

TEL +46 11 12 58 50
info@lead.se

Affärscoacher

Medarbetare

Catharina Sandberg CEO

catharina.sandberg@lead.se
+46 705 50 35 91

Birgitta Erlandsson Ekonomichef

birgitta.erlandsson@lead.se
+46 702-57 89 89

Martina Hegestig Kommunikationsansvarig

martina.hegestig@lead.se
+46 703-77 47 27

Emma Krantz Community manager

emma.krantz@lead.se
(föräldrarledig)

Eva Vollmer Projektledare

eva.vollmer@lead.se
+46 72 281 77 30

Lina Helgersson Community Manager

lina.helgersson@lead.se
+46 738-00 12 45

Ebba Modin Grafisk designer

ebba.modin@lead.se
+46 70-290 38 85

Skicka en fråga!



    Läs mer

    Medlemsansökan

    Jag har ett företag eller en idé och vill ansöka om medlemskap i LEAD.

    Du ansöker om medlemskap till LEAD genom att anmäla dig på LEAD Intro – How to Master the Fundamentals, ett seminaire och möjlighet för ett speedmöte med en av LEADs affärscoacher för att prata om vad som är nästa steg för dig och din idé.

    Till ansökningsformuläret »