Kontakta LEAD

LEAD Linköping


Mjärdevi Science Park
Teknikringen 7
583 30 Linköping

TEL +46 13 21 01 10
info@lead.se

LEAD Norrköping


Norrköping Science Park
Laxholmstorget 3
602 21 Norrköping

TEL +46 11 12 58 50
info@lead.se

Affärscoacher

Medarbetare

Maria Bolin CEO

maria.bolin@lead.se
+46 76 231 27 12

Stefan Asplund Projektledare

stefan.asplund@lead.se
+46 708-45 78 60

Maria Borell Rydfors Koordinator

maria@lead.se
+46 763-49 66 35

Birgitta Erlandsson Ekonomichef

birgitta.erlandsson@lead.se
+46 702-57 89 89

Martina Hegestig Kommunikationsansvarig

martina.hegestig@lead.se
+46 703-77 47 27

Föräldrarledig – åter 7 januari 2019

Felicia Hedström Community manager

felicia.hedstrom@lead.se
+46 738- 00 1245

Anna Österlund Vikarierande kommunikationsansvarig

anna.osterlund@lead.se
+46 762-38 44 40

Charlotta Hartzell Projektledare & jr affärscoach BusinessLab

charlotta.hartzell@lead.se
+46 73 800 17 26

Skicka en fråga!



Läs mer

Medlemsansökan

Jag har ett företag eller en idé och vill ansöka om medlemskap i LEAD.

Ansök om medlemskap!

Till ansökningsformuläret »