Kontakta LEAD

LEAD Linköping


Mjärdevi Science Park
Teknikringen 7
583 30 Linköping

TEL +46 13 21 01 10
info@lead.se

LEAD Norrköping


Norrköping Science Park
Laxholmstorget 3
602 21 Norrköping

TEL +46 11 12 58 50
info@lead.se

)

Affärscoacher

Medarbetare

Maria Bolin CEO (från 1/9)

maria.bolin@lead.se
+46 76 231 27 12

Stefan Asplund Projektledare

stefan.asplund@lead.se
+46 708-45 78 60

Maria Borell Rydfors Koordinator

maria@lead.se
+46 763-49 66 35

Birgitta Erlandsson Ekonomichef

birgitta.erlandsson@lead.se
+46 702-57 89 89

Martina Hegestig Kommunikationsansvarig

martina.hegestig@lead.se
+46 703-77 47 27

Louise Lennersten Startupansvarig

louise.lennersten@lead.se
+46 722-22 30 30

Olle Nordström tf vd

olle.nordstrom@lead.se
+46 708-66 57 05

Skicka en fråga!




Medlemsansökan

Jag har ett företag eller en idé och vill ansöka om medlemskap i LEAD.

Ansök om medlemskap!

Till ansökningsformuläret »